Author: د***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حبيييييييب حبييييييب حبييييييييت 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍نفس الصورة بالزبط شكرا شي ان 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Price: HK$59.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Body Shaping Massage Equipment |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 3pcs AAA |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 15.5 cm |
| 寬度 | 6.8 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb2310261705787051 |
Author: د***4
Date:
Review: حبيييييييب حبييييييب حبييييييييت 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍نفس الصورة بالزبط شكرا شي ان 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Author: k***e
Date:
Review: just got it ill review it again after using it for while and tell you guys if it work or not
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: l***o
Date:
Review: حلووووووووووووووووووووووووو
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: z***c
Date:
Review: working for real can feel it when switched on .
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.